KONTAKTY

Barbara Vaculínová
mnamkypropsy.cz
tel: +420 608 970 314
info@mnamkypropsy.cz
Registrace provozu: CZ 801642-01

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Vaříme pro psy
Mňamka jako odměna

Není nic lepšího, než odměnit psa "šťavnatým masem". V našich skleničkách najdete maso té nejlepší kvality v kombinaci s různými druhy zeleniny. Dopřejte svým čtyřnohým kamarádům naši mňamku. Uvidíte, jak rychle si Váš pes tuto dobrotu oblíbí. Občas je třeba své pejsky hýčkat. Dělám to i já ... a velké psí srdce je mi odměnou.

Udělějte si malou psí zásobárnu

Zakoupením mňamky ušetříte svůj čas. Vařením masa a zeleniny byste jinak strávili několik hodin. Uděláme to za Vás! A vždy tak budete mít chutnou odměnu pro vaše "mlsné psí jazýčky" při ruce. Na suchém a chladném místě mňamky vydrží až 6 měsíců.

"Nové chutě"

Mňamky, které obsahují šťavnaté kousky masa s vařenou zeleninou si váš pes zamiluje. Objeví nové chutě vepřového masa ve vlastní šťávě s mrkví, celerem, petrželí a dýní. Ochutná lahodné krůtí maso v kombinaci s červenou řepou, cuketou čí krůtí játra.

Kvalita na prvním místě

"To, co sama jím, dávám i svému psovi". Maso ve skleničkách je stejně kvalitní jako maso na mém talíři. Pro sebe i pro svého psa nakupuji ve stejném obchodě. Vařím ze stejného masa, jen s tím rozdílem, že do mňamek nepřidávám žádnou sůl ani koření. V našich výrobcích nenajdete žádné vedlejší živočišné produkty, separáty, barviva, konzervanty apod.

Bazi

ZTBlYjVj