KONTAKTY

Barbara Vaculínová
mnamkypropsy.cz
tel: +420 608 970 314
info@mnamkypropsy.cz
Registrace provozu: CZ 801642-01

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Příběh
Jak jsme se s Bazi pustily do vaření

 

Moje fenka Bazi má ráda vše dobré. V okamžiku, kdy klapnou dvířka od lednice, probudí se z tvrdého spánku a už sedí v kuchyni a kouká na mě. Vždy ji vidím na očích, že ona by si dala taky něco stejně dobrého, jako mám na talíři já. Hodí na mě ten svůj kukuč a já začínám přemýšlet, čím bych mohla potěšit ten její mlsný jazýček. V tom mě napadne a zeptám se: " Bazi, uvaříme vývarek?".

Fotka

Ona se oblízne a to je pro mě jasný signál. Pouštím se tedy do vaření masa a zeleniny a přitom sleduji, jak ta moje ridgebacka netrpělivě nakukuje směrem k hrnci plných dobrot. Kdy že už to voňavé skončí v jejím břiše? Asi po hodině vaření ji musím uklidnit, že "masíčko" už je sice hotové, ale pálí. Následuje další čekání a nechápavý výraz, proč ještě nemá v misce tu dobrotu.

Foto 3

Když už je maso vychladlé, na malý okamžik, dlouho očekávaný, se konečně ocitne v její misce. Po asi dvouhodinovém procesu Bazi zblajzne maso raz dva. A to je ta chvíle, kdy si říkám, stálo to za to.

Foto2

...A tak vymýšlím nové recepty, různé kombinace a ta moje fenka se s chutí pouští do dalších dobrot. Zjišťuji, že nejen, že ji chutná vařené maso, ale také má moc ráda zeleninu.. Bazi na mne při vaření ráda dohlíží, z dálky nasává vůni dobrot a těší se, co zase dobrého bude příště ochutnávat.Jak Bazi ochutnávala červenou řepu

Co to mám v misce? To nemyslí vážně... A kde je maso? Že by? Ještě se chvíli nechám přemlouvat.. Když bude druhý chod mňamka...tak já to teda zkusím. Je to docela dobré. Řepa je bašta :)

ODJlYWNhN